Hakkımızda

"Yeni Nesil Yabancı Dil Eğitimi"

FLAT Academy yabancı dil eğitiminin farklı alanlarında uzman olan bir akademisyen ekibinin desteğiyle 2014 yılında kuruldu. Aiesec gibi önemli organizasyonların çözüm ortaklığı dahil olmak üzere bir çok etkinlikte yer aldık. Eğitim programlarımızın temelince  eğitim bilimi, teknoloji ve analiz yatmaktadır. Bu ilkelerin bilincinde ve takipçisi olarak saygıdeğer öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.

KURUCUMUZ

Mücahit Gürgöze

Mücahit GÜRGÖZE

2010 yılında Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

HEDEFLERİMİZ

Sizlere Dair

Kurulduğu günden itibaren yenilikçi ve sıradışı eğitim modeliyle siz değerli öğrencilerimize hizmet etmekteyiz. Amacımız dünya vatandaşı olma yolunda sizlere  eşlik etmek ve yabancı dil eğitimine dair bütün hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için eğitim projelerimiz ve yeni nesil eğitim anlayışımızla yanınızda olmaktır.

Ülkemize Dair

En önemli hedefimiz ükemizin yabancı dil eğitimine dair eksiklerin belirlenmesi ve teknolojiden aktif bir şekilde yaralanarak bunların giderilmesi için çalışmaktır. Bu nedenle hedefimizin bilincinde olarak, ülkemize yeni eğitim teknolojileri ve modelleri kazandırmak için çalışıyoruz. FLAT Academy akademisyen kadrosu olarak bu amaçlara hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

DEPARTMANLARIMIZ

EĞİTİM DESTEK OFİSİ

Eğitim süresince yaşadığınız sorunlarla ilgilenen ve eksik becerilerinizi tanımlayan departmanın adıdır.

EĞİTİM AR-GE OFİSİ

İngilizce eğitim sistemindeki gelişmeleri takip eden, sınav sorularının analizini yapan departmanın adıdır.

 

TESTING OFİSİ

Öğrencinin hazırlandığı sınava yönelik deneme sınavları hazırlayan, eğitim süresince adaya pratik yapma imkanı sağlayan departmanın adıdır. 

AKADEMİ OFİSİ

Öğrencinin İngilizce eğitimi sırasında gözlemlerde bulunan ve bu gözlemlerle öğrencinin ilerlemesini sağlayan, alanında tecrübeli akademisyenlerin bulunduğu departmanın adıdır.

 

EĞİTİM MODELİ

Flipped Learning
Ters Yüz Öğrenme

Dünyada 3 ve ülkemizde sadece 1 üniversitenin kullandığı ters yüz öğrenme modeliyle ders niteliğini %60 oranında arttıran bir yaklaşımı benimsiyoruz. Bunun yanında, eğitim programının uygulanmasındaki asimetri öğrencinin ders kaybını önlemekte ve birden fazla eğitim türünden yararlanmasına imkan tanımaktadır.  Asimetrik eğitim modelinde gün, saat ve ders sınırlaması yoktur.

AYRICALIKLAR

YAKINDA ÇIKACAK OLAN YAYINLARIMIZ

Essay Uzmanı

Hatalarla Essay Nasıl Yazılır?

FLAT Dictionary

Flat Sınav Sözlüğü

Gramer Uzmanı

VideoBook

Essay Uzmanı

Essay Koleksiyonu