Sizi Arayalım
SİZİ ARAYALIM

YÜZYÜZE EĞİTİM PROGRAMLARI

Pre-Exam

Yaşar Üniversitesi’nin öğrencilerine uyguladığı hazırlık atlama sınavına yönelik sınav öncesi hazırlık programıdır. Her becerinin eğitimi konusunda uzman hocalarımız öğrencilerine özel hazırlanmış çalışma programları ile FLAT sınav örnekleri üzerinden yürüttükleri çalışmalarla öğrencilerine bir yıl kazandırmayı hedefler. Bu programda geçmiş yıllarda sorulmuş ESSAY, konuşma sınavı konuları ve diğer sorulardan aktif bir şekilde yararlanılır.

Post-Exam

FLAT sınavını geçmiş öğrencilerin artık ingilizce dil becerilerini akademik düzeye taşımayı hedefleyen ve bölüme geçtikten sonra sorumlu tutulacakları akademik ingilizce dersleri SOFL1 ve SOFL2 içeriğiyle uyumlu olmanın yanı sıra; IELTS ve TOEFL gibi uluslararası sınavların ön hazırlığı olacak şekilde tasarlanmış bir programdır.

Academic

Bu programda öğrenci uluslararası geçerliliği olan sınavlara (IELTS , TOEFL , GRE , SAT ) hazırlanır. Uzun yıllar boyunca bu sınavlara yönelik akademik eğitim vermiş olan kadromuz, siz değerli öğrencilerimize yurtdışında okuma, yüksek lisans ya da master yapmak gibi amaçlara ulaşmanızda yardımcı olmayı amaçlar.

UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI NEDİR?

Bir uzaktan eğitim yöntemi olan e-Öğrenme , eğitim içeriklerinin internet üzerinden sesli ve görüntülü, eş zamanlı bir şekilde aktarılmasıdır.

Neden Uzaktan Eğitim ?

Uzaktan öğrenme platformu; öğretmen ve öğrenci fiziksel olarak farklı mekanlardayken eş zamanlı olarak gerçekleşmesine olanak tanır. Sanıldığının tam aksine öğrenci öğretmenle sesli ve görüntülü bir şekilde etkileşim halinde olduğundan dersin akışı ve bilgi edinme süreçlerinde herhangi bir aksama veya eksiklik yaşanmaz. E-öğrenme’nin en önemli avantajı zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde gerçekleşmesidir. Yani öğrenci işlenen bir dersin kaydını daha sonra da izleyebilir ve o dersin telafisi gerçekleşmiş olur. Bir diğer avantajı ise ulaşım sorunu olmadan istenilen yerde ve zamanda çalışılabilir, video izlenebilir ve alıştırmalar yapılabilir. Tüm bu avantajların yanı sıra e-öğrenme yüz yüze programlarla kıyaslandığında maddi açıdan daha uygundur.

Örnek Dersler